Autoengine.cz | Aktuální novinky a zajímavosti ze světa aut

Nejen Ženevské premiéry se odhalují dost často, ještě než začne samotný autosalon, to se bohužel podařilo opět i další velké automobilce jakou je Mercedes-Benz, s jeho připravovanou novinkou M-B A 2012.

Autor: Michal Král | Zdroj: ogott.nl

Cyklisté z webu ogott.nl nahrávají své projížďky na malou kameru připevněnou na řídítkách svých šlapacích strojů. To proč to zmiňuji, hned vysvětlím. Při jedné z jízd se jim totiž podařilo projet oblastí, kde se fotografoval do katalogů připravovaný německý prcek Mercedes-Benz A pro rok 2012.

Ze záběrů se tedy podařilo vytáhnout snímek, na kterém uvidíme zcela neodhalenou verzi vozu. Pokud tedy máte rádi překvapení, klidně se na přidanou fotografii podívejte, pokud totiž znáte koncept, ze kterého právě nové Áčko vychází, budete spíše zklamáni. To však v žádném případě neznamená, že se jedná o ošklivé auto, naopak. Jde o nový směr, kterým se Mercedes hodlá vydat, a my si myslíme, že je to ten správný. Co jsme na záznamu viděli je tedy skoro jasné, ale přeci jen počkejme až do začátku autosalonu, kde uvidíme finální kousek včetně podrobných specifikací.